Nasi rywale: Rozbark zaczyna grać i wygrywać

We wtorek o godzinie 18:30 na obiekcie ze sztuczną murawą przy ulicy Piłkarskiej w Bytomiu, GKS Rozbark rozegrał sparing z zespołem Unii Świerklaniec. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem bytomian 5:2.

Mirosław Szubert będący szkoleniowcem naszego lokalnego rywala miał okazję przyjrzeć się w tym spotkaniu kilku nowym zawodnikom. Bramki we wtorkowej rywalizacji dla rozbarczan strzelali Harnot, Mendocha, Jedynak, Ochman. Dodatkowo piłkarze Unii wbili sobie jedną bramkę samobójczą.

Jak widać bytomskie zespoły występujące w B-klasie, jak na razie spisują się bardzo obiecująco w sparingach. Warto również dodać, że klub ze Świerklańca będzie naszym niedzielnym rywalem.

GKS Rozbark - Unia Świerklaniec 5:2
Bramki dla Rozbarku: Harnot, Ochmann, Mendocha, Jedynak, gol samobójczy.

Rozbark I połowa: Smołka, Groch, Łazaj, Zagórski, Rosół, Wójcik, Kozibąk, Jedynak, Ochmann, Harnot, Mendocha.
Rozbark II połowa: Gembora, Soszyński, Lewicki, Dąbrowny, Ptasik, Chodurski, Czarkowski, Smółka, Dornia, Kosmalski.