B-klasa: pogrom w Orzechu, ważne zwycięstwo Andy (wyniki)

Za nami pierwsza kolejka bytomskiej B-klasy. Największą niespodzianką było bardzo wysokie zwycięstwo rezerwy Sokoła Orzech. Natomiast najciekawiej zapowiadało się spotkanie Czarnych Sucha Góra z Andaluzją Brzozowice-Kamień.

Po pierwszej kolejce liderem B-klasy jest Sokół II Orzech, który niespodziewanie gładko rozgromił Tarnowiczankę Stare Tarnowice 8:1. Drugie najwyższe zwycięstwo odniosła Nadzieja, pokonując na wyjeździe rezerwę Górnika Bobrowniki Śląskie 4:1.

Orzeł Koty rozpoczął rozgrywki od pokonania drugiej drużyny Nitronu Krupski Młyn 3:1. Z kolei "dwójka" Czarnych Kozłowa Góra ograła na wyjeździe Zgodę Repty Śląskie 2:0. Z kolei Czarni Sucha Góra ulegli Andaluzji Brzozowice-Kamień 0:1.

W pierwszej kolejce pauzowała Tęcza Zendek. Z kolei mecz Naprzodu Wieszowa z rezerwą Unii Strzybnica został przełożony na listopad.

Wyniki 1. kolejki B-klasy.

Czarni Sucha Góra - Andaluzja Brzozowice-Kamień 0:1
Marcel Szyszkiewicz 25

Orzeł Koty - Nitron II Krupski Młyn 3:1
Marcin Karkocha 14, Wojciech Pilarski 74, Maciej Kołcz 86 (samob.) - Kamil Kopocz 51