Nadzieja wraca na Karb! W sobotę w końcu gramy u siebie

Był pierwszy mecz w nowym sezonie, czas na pierwszy mecz na własnym stadionie po kilkumiesięcznej przerwie. W sobotę zapraszamy wszystkich kibiców na ul. Worpie 18. Nadzieja Bytom zmierzy się z Orłem Koty. Czy uda się wygrać drugi mecz?

Sezon rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, bo na początek wygraliśmy na wyjeździe z Górnikiem II Bobrowniki Śląskie 4:1. Na razie jednak za wcześnie na euforię, bo sezon dopiero się zaczyna. W sobotę 22 sierpnia rozegramy drugie spotkanie, które będzie pierwszym na naszym stadionie w Karbiu.

Punktualnie o godzinie 17 przy ul. Worpie 18 usłyszymy gwizdek sędziego. Tym razem naszym rywalem będzie Orzeł Koty. Przeciwnik także rozpoczął sezon od zwycięstwa i w minioną sobotę ograł rezerwę Nitronu Krupski Młyn 3:1.

W dotychczasowej historii dwukrotnie mierzyliśmy się w lidze z klubem z Kotów. Wspomnienia mamy nie najlepsze. Najpierw była słynna porażka 3:4, która nie miała prawa się wydarzyć. Dwa lata temu w końcówce spotkania prowadziliśmy 3:1, by ostatecznie przegrać 3:4.

Rewanż także był bardzo dziwny. W Kotach pierwsza połowa była pod nasze dyktando. Stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji, ale żadnej nie potrafiliśmy wykorzystać. Po przerwie Orzeł się przebudził i trzykrotnie nas pokarał, przez co przegraliśmy 0:3.

Nasi zawodnicy mają zatem sobie coś do udowodnienia. Zapowiada się trudny mecz, który powinien dostarczyć kibicom wielu emocji. Wszystkich fanów zapraszamy w sobotę 22 sierpnia o godzinie 17 na stadion w Bytomiu przy ul. Worpie 18. Z wami będzie nam łatwiej powalczyć o kolejne zwycięstwo!