WAŻNE! Zasady sanitarne na meczu Nadzieja - Orzeł

W sobotę 22 sierpnia o godzinie 17 na własnym stadionie zagramy z Orłem Koty w 2. kolejce B-klasy. W związku z obecną sytuacją musimy wdrożyć pewne procedury dla kibiców. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z wytycznymi i stosowanie się do zasad.

Przepisy obowiązujące na stadionie przy ul. Worpie 18.

- przed wejściem na stadion każdy kibic będzie musiał zdezynfekować ręce
- każdy kibic ma także obowiązek wpisać na listę swoje imię, nazwisko oraz adres zamieszkania (dane są potrzebne w przypadku pojawienia się na stadionie osoby z koronawirusem i w razie potrzeby zostaną przekazane do sanepidu)
- w drodze na miejsce na trybunach należy zasłonić nos i usta. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu miejsca na trybunach
- na stadionie jest ograniczona liczba miejsc. Prosimy o zajmowanie miejsca w wyznaczonych miejscach z zachowaniem dystansu społecznego (minimum 1,5 m)