SENIORZY: koniec laby, czas wracać do treningów. DOŁĄCZ DO NAS!

Runda wiosenna zapowiada się niezwykle ciekawie. Seniorzy Nadziei Bytom zapewnili sobie awans do grupy mistrzowskiej, a to oznacza, że nasi piłkarze będą walczyć o awans do klasy A! Lubisz wyzwania i płynie w twoich żyłach krew sportowca? Dołącz do nas i walcz z nami o najwyższe cele! Pierwszy trening we wtorek 21.01 o godzinie 19:30!

Nasz klub od początku istnienia jest dostępny dla każdego i zawsze nowych zawodników witamy z otwartymi rękami. Nie ma lepszego momentu na dołączenie do naszej drużyny seniorów niż zimowy okres przygotowawczy. Duża liczba treningów i sparingów pozwala poznać i zgrać się z nowym zespołem, a jednocześnie powoli przygotować formę fizyczną do rozgrywek ligowych.

Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy KAŻDEGO, kto chciałby zasilić naszą drużynę, która występuje w bytomskiej klasie B. Wystarczą chęci, trochę wolnego czasu, a o całą resztę nie trzeba się martwić.

TRENINGI w okresie zimowym będą się odbywać we wtorki o godzinie 19:30 i czwartki 18:15 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Piłkarskiej 1 (obok stadionu Polonii Bytom). Pierwszy trening już we wtorek 21.01! Ponadto w soboty wieczorem i sporadycznie w niedziele będziemy rozgrywać mecze sparingowe.

DLACZEGO NADZIEJA BYTOM?

- z nami masz szansę powalczyć o awans do klasy A, bo nasz zespół już ma zapewnione miejsce w grupie mistrzowskiej
- gwarantujemy świetne treningi na wysokim poziomie prowadzone przez trenera Mateusza Markiewicza
- zapewniamy bardzo dobre warunki do treningu
- w zespole panuje świetna atmosfera, dzięki której szybko poczujesz się w naszych szeregach bardzo komfortowo
- elastyczne podejście do frekwencji na treningach (masz pracę na zmiany? nic się nie martw, znajdziemy dobre rozwiązanie dla każdej ze stron)

Nie jesteśmy klubem, który wynagradza finansowo swoich zawodników. Szukamy ludzi ambitnych, dla których piłka nożna jest pasją. Lubisz wyzwania? No to czekamy właśnie na ciebie. Walczy z nami w rundzie wiosennej o awans!

W przypadku pytań skontaktuj się z nami na Facebooku (kliknij TUTAJ) lub poprzez e-mail: nadziejabytom@gmail.com