WRACAMY! Dołącz do nas i sprawdź się w seniorach Nadziei

Jeszcze nigdy tak długo nie czekaliśmy na rozpoczęcie przygotowań do rundy wiosennej. Na szczęście w piątek 12 lutego po kilku miesiącach przerwy spotkamy się na boisku i chętnie przywitamy w drużynie nowych zawodników. Szczegóły poniżej.

Pandemia koronawirusa zmieniła nasz świat i nie inaczej jest w amatorskiej piłce. Rok temu tuż przed startem rundy wiosennej zakazano nam trenować i grać aż do czerwca. Sytuacja się powtórzyła. Pod koniec grudnia przywrócono zakaz korzystania z infrastruktury sportowej dla amatorów.

Na szczęście doczekaliśmy się przełomu. Od 12 lutego znowu będzie można trenować i rozgrywać mecze sparingowe. Seniorzy Nadziei Bytom spotkają się na treningu po raz pierwszy w 2021 roku właśnie w piątek 12 lutego.

Pierwszy trening odbędzie się o godzinie 20:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią, które znajduje się na stadionie Szombierek Bytom (ul. Frycza-Modrzewskiego). Jak zawsze zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby się sprawdzić w naszym zespole i wiosną pomóc w walce o awans.

Wystarczą dobre chęci. Od początku istnienia słyniemy z tego, że każdy dostaje swoją szansę i jeżeli sumiennie pracuje, to może liczyć na grę w rozgrywkach B-klasy. Dlatego już teraz zapraszamy serdecznie.

Treningi będą odbywać się w każdą środę i piątek o godzinie 20 na Szombierkach. Do tego dojdą sparingi, które będą rozgrywane w weekendy, a ich dokładne terminy będą podawane na bieżąco. Dopiero na wiosnę przeniesiemy się na swój obiekt w Karbiu przy ul. Worpie 18.

Nadzieja Bytom po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce w B-klasie. Do lidera traci siedem punktów, a do drugiego miejsca, które także daje awans, tylko trzy punkty. Niestety, czasu na przygotowania będzie niewiele, bo jeżeli nic się nie zmieni, to pierwszy mecz ligowy zagramy już 20 marca.