Junior młodszy: dziewięć bramek w derbach

Juniorzy młodsi Nadziei Bytom rozpoczęli sezon od porażki. Spotkanie z Rozbarkiem jednak dostarczyło wielu emocji, bo padło w nim aż dziewięć bramek.

Derbowy mecz juniorów młodszych Nadziei z Rozbarkiem odbył się w minioną sobotę. To goście wyszli na prowadzenie w 11. minucie, ale osiem minut później Bartosz Szkoda doprowadził do remisu. Niestety, potem przyszedł poważny kryzys naszego zespołu.

Rozbark strzelił cztery bramki z rzędu i zrobiło się 1:5. Wydawało się, że sytuacja jest beznadziejna, ale nasi zawodnicy prowadzeni przez Piotra Makowskiego zerwali się w ostatnim kwadransie. Drugiego gola strzelił Szkoda, a potem dwie bramki dołożył Daniel Kanoza.

Niestety, nasz zespół przegrał 4:5, ale zasługuje na pochwały za to, że walczył do samego końca. Teraz juniorów czeka znacznie poważniejsze wyzwanie, bo w sobotę zagrają na wyjeździe z MKS-em Zaborze, który ligę zaczął od zwycięstwa 9:1 z Koroną Bargłówka.

Cały czas prowadzimy nabór do drużyny juniorów! Szukamy zawodników z roczników 2004, 2005, 2006. Chcesz dołączyć? Napisz do nas na Facebooku lub na e-mail: nadziejabytom@gmail.com.

Nadzieja Bytom - GKS Rozbark Bytom 4:5 (1:3)
Bramki: Szkoda 19, 76, D. Kanoza 85, 89 - Kiełbowicz 11, 56, 59, Engelmann 38, Kabik 56

Nadzieja: Woźniak - Żaczek, Szkoda, Sojka, Mikielka, Laszczyk, Królikowski, B. Kanoza, D. Kanoza, Gibała, Brzeziński.