Juniorzy młodsi zaczynają sezon. Na początek derby

Nasza drużyna złożona głównie z zawodników urodzonych w latach 2005-2006 już w sobotę rozpocznie nowy sezon. Podopieczni Piotra Makowskiego zostali zgłoszeni do ligi juniorów młodszych B1. Rozgrywki będą o tyle ciekawe, że biorą w nich udział kluby z Podokręgu Bytom i Zabrze.

Od kilku lat widoczny jest niepokojący trend, że im zawodnicy starsi, tym mniej garną się do gry w piłkę nożną. Efekt jest taki, że coraz mniej zespołów zgłasza się do rozgrywek juniorów. W tym sezonie Podokręg Bytom musiał połączyć ligę juniorów młodszych (B1) z Podokręgiem Zabrze.

W IV lidze okręgowej wystartuje osiem drużyn. Poza naszą Nadzieją są to także: GKS Rozbark Bytom, Concordia II Knurów, Amator Rudziniec, MKS Zaborze II, Tarnowiczanka Stare Tarnowice, Korona Bargłówka oraz Burza Borowa Wieś.

Liga startuje już w najbliższy weekend. Nasi juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Piotra Makowskiego sezon rozpoczną od starcia z Rozbarkiem. Derbowe spotkanie już w sobotę 22 sierpnia o godzinie 9:00. Mecz odbędzie się na naszym stadionie w Karbiu przy ul. Worpie 18.

Cały czas prowadzimy nabór do drużyny juniorów! Szukamy zawodników z roczników 2004, 2005, 2006. Chcesz dołączyć? Napisz do nas na Facebooku lub na e-mail: nadziejabytom@gmail.com.

Terminarz juniorów młodszych w sezonie 2020/21.

1. kolejka - 22.08
Nadzieja Bytom - GKS Rozbark Bytom