Nasi rywale: Łagiewniczanin w Ruchu?

Podczas zimowej przerwy może dojść do sensacyjnego transferu w bytomskiej B-klasie. Jeden z piłkarzy ŁKS-u Łagiewniki może na wiosnę reprezentować barwy Ruchu Chorzów występującego w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.

Tomasz Orlik, bo o nim mowa, ma za sobą bardzo dobrą rundę jesienną. 18-letni napastnik w 16 rozegranych spotkaniach strzelił aż 10 bramek dzięki czemu plasuje się w czołówce klasyfikacji strzelców. Dodatkowo jesienią popisał się raz hattrickiem w meczu z Iskrą Połomia.

Gracz naszego ligowego rywala w najbliższych dniach będzie testowany przez Ruch Chorzów. Po tym okresie sztab szkoleniowy podejmie decyzję, czy Orlik nadaje się do gry w Młodej Ekstraklasie. Wraz z nim w chorzowskim klubie pojawił się Marek Garbaciak grający do tej pory w Czarnych Sucha Góra.

Na koniec poznaliśmy jednego ze sparingpartnerów ŁKS-u Łagiewniki. Nasi rywale zmierzą się 24 stycznia w grze kontrolnej ze Śląskiem Świętochłowice.