Nasi rywale: Rozbark zwycięża na hali

W czwartek o godzinie 20:00 hala sportowa w Miedarach gościła dwóch naszych ligowych rywali, którzy stanęli naprzeciw siebie. Iskra Połomia zmierzyła się w halowym sparingu z GKS Rozbark.

W spotkaniu tym niemalże przez całe spotkanie dominował bytomski zespół. Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Rozbarku 36-27. Spotkanie trwało 1,5 godziny, na placu gry były zespoły czteroosobowe, a zmiany zastosowano hokejowe.

Iskra Połomia - GKS Rozbark 27:36

W zespole Iskry wystąpili: Adrian Kaszuba, Adrian Profus, Dawid Mierzowski, Dawid Jaworek, Marcin Żyta, Andrzej Lachowicz, Sebastian Nowicki, Piotr Jonecko, Sebastian Kaszuba, Szymon Jonecko, Piotr Woldan, Grzegorz Rduch, Marcin Okrzesik.

W zespole Rozbarku grali: Dąbrowny, Wójcik, Jedynak, Lewicki, Ptasik, Chodurski, Łazaj, Rosół, Kozibąk, Czarkowski, Groszek.