Treningi: Nadzieja przetestuje Orlika

Pierwszy tydzień treningów, a także zabrzański turniej już za nami. Dziś zespół Nadziei powraca do przygotowań przed wiosennymi rozgrywkami. W tym tygodniu Niebiesko-czerwoni będą trenować na bytomskim Orliku w Rozbarku, w Parku Miejskim, a także na żwirze przy stadionie Polonii Bytom.

Poniedziałek (12.01.09) - godz. 19:00 - boisko Orlik w Rozbarku przy ulicy Chorzowskiej 28h
Wtorek (13.01.09) - godz. 19:00 - trening w Parku Miejskim im. F. Kachla, zbiórka przy budynku klubowym Polonii Bytom
Czwartek (15.01.09) - godz. 19:00 - boisko na Księżej Górze w Radzionkowie
Sobota (17.01.09) - godz. 12:00 - trening na boisku żwirowym przy obiekcie Polonii Bytom

PS. Sztab szkoleniowy zwraca się z prośbą do zawodników o skompletowanie sprzętu na CZWARTKOWYM treningu (głównie chodzi o piłki), który został rozdzielony po zakończeniu rundy jesiennej.