Asystent, marketingowiec, fotograf? Czekamy na Ciebie!

Jeżeli obserwujecie nasze działania, to pewnie już dawno zauważyliście, że cały czas się rozwijamy. Wiemy jednak, że możemy robić jeszcze więcej i jeszcze lepiej. Potrzebujemy jednak rąk do pomocy. Zainteresowany? Czytaj dalej.

INFORMUJEMY, ŻE KLUB ZNALAZŁ JUŻ ASYSTENTA TRENERA.

Jednym z największych priorytetów jest dla nas osoba asystenta trenera. Szukamy człowieka, który zna się na piłce, ma wiele wolnego czasu i chciałby pomagać naszemu trenerowi w prowadzeniu treningów oraz w trakcie meczów. Nie wymagamy stosu licencji trenerskich, bo jeżeli znasz się na tym, piłka to twoja pasja i wiesz, że swoją wiedzą mógłbyś wiele pomóc, to zgłoś się do nas.

Poza tym nie szukamy nikogo konkretnego. Pracy w klubie jest od groma i wystarczy jej dla każdego, kto będzie chciał pomóc. Liczymy jednak na kreatywność. Chcesz pomóc? Napisz nam, jak widziałbyś swoją rolę w klubie, a następnie zgłoś się na maila nadziejabytom@gmail.com.

Chciałbyś pomóc w szukaniu sponsorów? A może masz fajny sprzęt i chciałbyś robić zdjęcia na treningach oraz meczach? Masz kamerę i lepiej czułbyś się w tej roli? A może chciałbyś pomagać przy marketingu? To tylko kilka przykładów na role, które mógłbyś pełnić. Wystarczy pomyśleć, przedstawić swój pomysł, a my chętnie wprowadzimy cię w nasze szeregi. Jeżeli natomiast nie masz czasu, a chciałbyś jakoś pomóc, to zawsze możesz przekazać skromną darowiznę, która znacznie nam pomoże.

Od razu jednak zaznaczamy, że u nas każdy działa na zasadach wolontariatu. Jedyne, co zyskasz na pracy na rzecz klubu to satysfakcję oraz doświadczenie. Jeszcze raz przypominamy – zgłaszajcie się do nas na nadziejabytom@gmail.com.