Młodzież: juniorzy, trampkarze i młodziki zaczynają treningi

Juniorzy, trampkarze i młodziki w połowie stycznia wznawiają treningi. Już teraz zapraszamy zawodników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w naszych drużynach.

Jako pierwsza treningi w tym roku rozpocznie drużyna młodzików. Chłopcy i dziewczynki z roczników 2007, 2008 i 2009 spotkają się we wtorek 15 stycznia w sali Szkoły Podstawowej nr 21 przy ulicy Racławickiej 17 (dzielnica Karb). Trening rozpocznie się o godzinie 15 i zakończy o 17.

Następni będą juniorzy młodsi (roczniki 2002, 2003 i 2004), którzy startują w czwartek 17 stycznia także w sali SP 21. Początek o godzinie 17, a koniec o 19.

W piątek 18 stycznia spotkają się chłopcy i dziewczyny z drużyny trampkarzy (roczniki 2005 i 2006). Trening również odbędzie się w sali SP 21 w godzinach 17-19.

Młodziki będą trenować we wtorki, czwartki i piątki o godzinie 15 w sali SP 21. Juniorzy i trampkarze będą mieli jeszcze dodatkowy trening, a jego termin zostanie niebawem ustalony. Wtedy też zamieścimy szczegółowy harmonogram wszystkich treningów w okresie zimowym.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować sił w naszym klubie. Nabór trwa przez cały rok. Wystarczy przyjść na trening lub skontaktować się telefonicznie z trenerem Grzegorzem Bednarkiewiczem (722 287 707).