Młodzież: pierwszy turniej w Mikołowie

W tym roku nasze drużyny młodzieżowe zimą nie będą narzekać na brak atrakcji. Udało się zgłosić nasze zespoły do turniejów halowych, a pierwszy już w najbliższą niedzielę w Mikołowie. Zagra w nim drużyna orlików.

Młodzieżowe mistrzostwa Śląska w futsalu odbędą się 13 stycznia w hali MOSiR w Mikołowie przy ulicy Bandurskiego 1A. Start jest zaplanowany na godzinę 8. Do zawodów zgłosiło się osiem drużyn.

W grupie A będą rywalizować GSF Gliwice, Gwiazda Ruda Śląska, Sokół Olsztyn oraz Kamionka Mikołów. Nasza drużyna trafiła do grupy B, gdzie przeciwnikami będą SMS Ruda Śląska, GKS 74 Pniówek Pawłowice oraz Rekord Bielsko-Biała.

Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do półfinałów. Pozostali uczestnicy będą grać o siódme i piąte miejsce. To oznacza, że każdy ma zagwarantowane co najmniej cztery spotkania.

Terminarz meczów Nadziei w fazie grupowej:

8.25 - SMS Ruda Śląska - Nadzieja Bytom
10.55 - Nadzieja Bytom - Rekord Bielsko-Biała