Mateusz Markiewicz nowym trenerem seniorów

W poniedziałek przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli seniorzy. Na pierwszych zajęciach zawodnicy poznali nowego trenera. Jest nim Mateusz Markiewicz.

Mateusz Markiewicz (na zdjęciu w środku) jako piłkarz grał w Ruchu Chorzów i występował na pozycji napastnika. W sezonie 2005/06 rozegrał dwa mecze w II lidze (obecnie I liga) i w tym też sezonie strzelił jednego gola w Pucharze Polski. Potem trafił do III-ligowej Walki Zabrze. Na koncie ma także występy w Sarmacji Będzin i Zagłębiaku Dąbrowa Górnicza.

Od kilku lat poświęca się pracy trenerskiej. Posiada doświadczenie w pracy z seniorami i pracował m.in. w III-ligowym Górniku Wesoła. Tam też prowadził drużynę rezerw, która grała na poziomie A-klasy.

32-latek znany jest także z pracy z drużynami młodzieżowymi. Zbierał doświadczenie m.in. w Centralnej Lidze Juniorów z zespołem Ruchu Chorzów. Obecnie prowadzi juniorów młodszych Ruchu Radzionków, którzy jesienią zdobyli wicemistrzostwo III ligi wojewódzkiej.

Nowemu trenerowi życzymy wielu sukcesów z seniorami Nadziei Bytom. Już pierwsze zajęcia pokazały, że trafił nam się fachowiec, który z pasją poświęca się swojej pracy.

fot. ruchchorzow.com.pl