Sprawozdanie: Wygrana na hali!

W ubiegłym tygodniu drużyna Nadziei po raz kolejny korzystała z gościnności Unii Świerklaniec (za co tą drogą pragniemy gorąco podziękować) i trenowała dwukrotnie na hali w Nakle Śląskim. W tym czasie naszej drużynie udało się odnieść pierwsze na hali zwycięstwo!

W poniedziałek 24 listopada podopieczni trenera Adama Dyrdy grali towarzysko z seniorami A-klasowego rywala ulegając im 4:8. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Czykiel, Żmuda, Gubała i Komisarczyk. Zespół zaprezentował się w składzie: Adam Dyrda, Marek Szlosarek – Robert Czykiel, Damian Kozłowski, Mateusz Kandziora, Dawid Sładkowski, Dariusz Pluta, Wojciech Gubała, Paweł Komisarczyk, Rafał Ludwicki, Fiszer Adam, Fiszer Grzegorz, Patryk Żmuda, Michał Ćwikła.

Z kolei w środę Niebiesko-czerwoni po raz drugi zmierzyli się z juniorami świerklanieckiego klubu i tym razem wyraźnie dominowali na boisku. Prowadzili już 6:0, gra układała się w najlepsze, ale wtedy rozregulowały się celowniki zawodników. Chwilowy kryzys został jednak opanowany i bytomianie pewnie zwyciężyli 11:6, a łupem bramkowym podzielili się: Pypłacz x 3, Fiszer Adam x 2, Fiszer Grzegorz, Czykiel, Sładkowski, Łuczak, Gubała i nowy testowany zawodnik x 1. Skład zespołu prezentował się następująco: Adam Dyrda, Marek Szlosarek – Wojciech Gubała, Damian Kozłowski, Robert Czykiel, Dawid Sładkowski, Roman Łuczak, Adam Fiszer, Grzegorz Fiszer, Piotr Pypłacz, Arkadiusz Walisko + jeden nowy testowany zawodnik.