Balviten wsparł Nadzieję! Dziękujemy!

Bardzo miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Balviten, która produkuje wysokiej jakości produkty spożywcze bez glutenu. Dzięki temu klub mógł zakupić nowe stroje piłkarskie dla klubu.

Każdy dobrze wie, jak trudno jest znaleźć firmy, które będą chętne wesprzeć amatorski klub piłkarski grający na niskim szczeblu. Dlatego też wielkie podziękowania należą się prezesowi Robertowi Barlikowi oraz trenerowi Tomaszowi Pękaczowi za namówienie do wsparcia naszej działalności przez firmę Balviten.

Balviten to jeden z największych oraz najlepszych producentów żywności bezglutenowej. Szef firmy był na tyle hojny, że przeznaczył środki finansowe na zakup nowych strojów. W zamian na nich znajdzie się logo firmy. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy.

Oto krótka charakterystyka firmy Balviten.

"Firma Balviten jest liderem wśród producentów żywności bezglutenowej i niskobiałkowej, a co najważniejsze promykiem nadziei dla naszych Klientów na poprawienie smaku codziennej diety. Siedziba firmy Balviten znajduje się w Katowicach, natomiast nasz zakład produkcyjny w Jadownikach pod Tarnowem.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz całkowicie innowacyjnymi technologiami produkcji, co w rezultacie przekłada się na jakość i smakowitość produktów kierowanych do Klientów.

Przede wszystkim jakość i jeszcze raz jakość! Każdy etap produkcji od surowca przez półprodukt i produkt podlega ścisłej kontroli w trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów oraz zadowolenie naszych Klientów.

A co w ofercie? Oferujemy naszym Klientom pełną gamę pieczywa, wyroby cukiernicze, makarony, mieszanki mąk do domowych wypieków oraz nowości jakich jeszcze na rynku nie było."

Produkty firmy Balviten można kupować nie tylko w sklepach, ale także zamawiać przez internet. Zainteresowani żywnością bezglutenową powinni zajrzeć do sklepu online, który znajduje się TUTAJ.

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!