Jest nas już pół tysiąca na Facebooku!

Nadzieja rośnie w siłę i w ostatnich miesiącach przekonujemy się o tym na każdym kroku. Wynikami może nie rozpieszczamy, ale coraz więcej ludzi wie o naszym istnieniu, a co najważniejsze, docenia nasze działania. Jednym z dowodów na to jest nasz Facebook, na którym "lubi nas" już ponad 500 użytkowników!

Dla klubu to świetna informacja, bo social media w dzisiejszym świecie odgrywają bardzo ważną rolę. W Podokręgu Bytom są tylko pojedyncze kluby, które mają więcej "lajków" na FB od nas (niebawem zrobimy zestawienie, które to potwierdzi). Dlatego też wszystkim bardzo dziękujemy za to, z pozoru nic nie znaczące, "lubię to".

Teraz jednak celujemy w 1000 "lajków" i wierzymy, że planowane przez nas działania sprawią, że osiągniemy to jeszcze w tym roku. Na szczegóły musicie jednak cierpliwie poczekać :)

Jeżeli jeszcze nie ma Was z nami na Facebooku to  zapraszamy tutaj -----> https://www.facebook.com/nadziejabytom/