Nadzieja Bytom cię potrzebuje! Przekaż nam 1% podatku

Każdy z was zaczyna rozliczać się z podatków za 2015 rok. To najlepszy okres, aby przy niewielkim wysiłku komuś pomóc, na przykład nam. Wystarczy, że wypełnicie kilka rubryk, a dzięki temu 1% waszego podatku powędruje do Nadziei Bytom. Proste? Banalnie proste. Szczegóły w rozwinięciu.

Jak pewnie większość z was wie, niebawem miną dwa lata odkąd na stałe przenieśliśmy się na Karb. Rozwijamy się w szybkim tempie, ale to wymaga niesamowitej gimnastyki wszystkich ludzi zaangażowanych w życie klubu. Powód jest ciągle ten sam. Pieniądze.

Plany mamy bardzo ambitne. W naszym klubie działają już cztery drużyny (jedna seniorska i trzy młodzieżowe) i chcemy zapewnić im komfortowe warunki do pracy. Dlatego cały czas czekają nas inwestycje w nowy sprzęt. Plany mamy jednak ambitniejsze. To regeneracja murawy, która jest w fatalnym stanie, a także remont szatni, które pamiętają jeszcze czasy PRL.

Tutaj pojawiacie się wy, nasi kibice. Możecie pomóc, przekazując nam 1% swojego podatku. Owszem, wiemy, że na świecie jest milion bardziej potrzebujących osób. My jednak też pomagamy. Ponad 100 zawodnikom stworzyliśmy miejsce, w którym mają odskocznię od problemów życia codziennego.

JAK PRZEKAZAĆ NADZIEI 1%?

Od razu będziemy uczciwi. To wszystko jest możliwe dzięki fundacji studenckiej "Młodzi-Młodym". Pieniądze z waszego 1% procenta trafiają najpierw tam, a dopiero potem do naszego klubu. Mamy jednak gwarancję, że wszystko jest na uczciwych zasadach. Nie macie zatem powodów do obaw. Wasze pieniądze trafią do Nadziei.

W PIT mamy miejsce, które nazywa się "wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego". Tam już wielkiej filozofii nie ma. W polu "numer KRS" wpisujemy - 0000270261. Następnie mamy "cel szczegółowy 1%" i tutaj wpisujemy - "TSPN Nadzieja Bytom 5986". Obok natomiast zaznaczamy pole "wyrażam zgodę". Wszystko macie także poniżej.

Tak, to wszystko. Dziesięć sekund pracy, a można pomóc. Przekazane przez was pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe.

DLACZEGO NADZIEJA? BO...

- jesteśmy jedynym klubem piłkarskim na Karbiu
- składamy się z pasjonatów, którzy wszystko robią kompletnie za darmo
- prężnie się rozwijamy
- mamy aż cztery drużyny: seniorów, juniorów, trampkarzy i młodzików. Trudno znaleźć w okolicy klub, który rozwija się tak szybko
- chcemy przeprowadzić kompleksową renowację głównej płyty oraz boiska treningowego
- chcemy przeprowadzić generalny remont szatni dla zawodników
- zapewniamy warunki do rozwoju ponad 100 zawodnikom z całego Bytomia
- POTRZEBUJEMY WAS, ABY WCIĄŻ SIĘ ROZWIJAĆ :)

Macie zatem wszystkie informacje, a co z nimi zrobicie, to już zależy wyłącznie od was. Z góry dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę.