Znamy terminarz! Na początek Odra, a potem?

No i w końcu wszystko jest już jasne z naszą B-klasą. Podokręg Bytom właśnie opublikował terminarz na nowy sezon. Pierwszy mecz rozegramy w niedzielę 28 sierpnia. Zobaczcie cały terminarz meczów Nadziei.

Na szczęście do rozgrywek zgłosiło się czternaście zespołów. To oznacza, że nikt nie będzie pauzował w każdej kolejce, a w dodatku nie będzie podziału na grupy, co ma wielu przeciwników. Stało się tak dzięki Orłowi Miedary, który do B-klasy zgłosił drużynę rezerw.

Skład ligi wygląda więc następująco:

Nadzieja Bytom
Sokół Zbrosławice
Silesia II Miechowice
Odra II Miasteczko Śląskie
Tarnowiczanka Stare Tarnowice
Tęcza Zendek
Orkan Dąbrówka Wielka
Rozbark Bytom
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Połomia
Rodło Górniki
Naprzód Wieszowa
Orzeł II Miedary
Orzeł Bobrowniki

Rozgrywki ligowe rozpoczną się w weekend 27-28 sierpnia. My pierwszy mecz rozegramy właśnie w niedzielę o godzinie 17. Na wyjeździe zmierzymy się z rezerwą Odry Miasteczko Śląskie.

Tydzień później, w sobotę, będziemy gośćmi w Zbrosławicach w starciu z miejscowym Sokołem. Potem zmierzymy się z rezerwą Silesii Miechowice, a następnie z Tarnowiczanką. Ostatni mecz rundy jesiennej rozegramy 19 listopada z Tęczą Zendek.

Pełny terminarz podamy na dniach, a teraz prezentujemy rozpiskę meczów Nadziei. Zaznaczmy, że całą jesień nasza drużyna będzie rozgrywała na wyjazdach w związku z pracami na naszym boisku w Karbiu.

Terminarz meczów Nadziei - jesień 2016:

1. kolejka: Odra II Miasteczko Śląskie - Nadzieja Bytom, 28 sierpnia (niedziela), 17:00
2. kolejka: Sokół Zbrosławice - Nadzieja Bytom, 3 września (sobota), 17:00
3. kolejka: Silesia II Miechowice - Nadzieja Bytom, 11 września (niedziela), 11:00
4. kolejka: Tarnowiczanka Stare Tarnowice - Nadzieja Bytom, 17 września (sobota), 16:30
5. kolejka: Orkan Dąbrówka Wielka - Nadzieja Bytom, 25 września (niedziela), 16:00
6. kolejka: Zgoda Repty Śląskie - Nadzieja Bytom, 2 października (niedziela), 15:30
7. kolejka: Rodło Górniki - Nadzieja Bytom, 9 października (niedziela), 15:00
8. kolejka: Orzeł II Miedary - Nadzieja Bytom, 15 października (sobota), 15:00